Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Novinky
 
29.5.2016 Máme se dobře. Roník je zdravý moudrý dospělák. Chystám se s ním na kurz masáží pro psy. Když jsem si na něm zkoušela pár hmatů, moc se mu to líbilo a pěkně držel a slastně přivíral očíčka :).
 
Trénujeme obedienci,která nás hrozně chytla!Snad tam toho svýho neposluchu něco naučím...;)
 
Zvažuji cestu do Katowic...
 
Chystáme se do Brna!
 
Tak v sobotu hurá na další výstavu...
Na výstavu jsme vstávali v 5 ráno a vrátili se vpřed sedmou.Jsme utahaní ale rádi,že jsme to zvládli líp,než jsme si představovali.
 
8.8.09(po soustředění) Roník chrní jako zabitej a to ještě neví, že jsem ho přihlásila i na dogfrisbee.
 
Přihlásili jsme se na MVP v Mladé Boleslavi která je 29.8. 09.Těšíme se ve třídě mladých.Jsem teda hlavně na sebe(o psa se nebojím)zvědavá:)
 
11.7. jsme byli na srazu KK na Valdštejně.Bylo tam spoustu úžasných psů a majitelů.Psi běhali tak divoce,že bylo těžké vybrat nějaké nerozmazané fotky.Fotili jsme ale hrozně moc a nakonec jsem se odhodlala je dát konečně i sem.Napočitalo se asi 13-ti psů,žádný se neztratil a všichni si spolu rozuměli.Byla to úžasná,pohodová procházka.Příště pojedeme  určitě zase:)
 
Změníli jsme cvičák.Odteďka nás můžete potkat v Motole.
 
Začínáme cvičit agility a přihlásili jsme se na lekci zaměřenou na vystavování.Mnoho novinek tady asi dlouho neuvidíte.Roník je ještě malinký a máme se toho ještě hodně co učit...:)
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek